zdieľať na: facebook
Zostaň informovaný o výhodných nákupoch a podujatiach
v Europa Shopping Center
Newsletter
Loading pages...
Strana 1
Strana 2
Jamie Dornan a Dakota Johnson sa vracajú ako Christian Grey a Anastasia Steeleová v Päťdesiatich odtieňoch temnoty – druhej kapitole milostného príbehu. Odmietnutý... (viac)
S príchodom nového roka sa v živote mnohých z nás dejú veľké či malé zmeny. Dávame si rôzne predsavzatia, chystáme sa učiniť zásadné rozhodnutia, myslíme do... (viac)
ZAŽITE MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK HNEĎ DVAKRÁT!  NAJPRV S FILMOM PÄŤDESIAT ODTIEŇOV SIVEJ A PO 15 MIN. PAUZE S FILMOM PÄŤDESIAT ODTIEŇOV TEMNOTY.  (viac)
NECHAJTE SA OVLÁDAŤ POSLEDNÝ KRÁT!   V roku 2015 sa študentka literatúry Anastasia (Dakota Johnson) podľa vlastných slov... (viac)
Výpredaj v Croppe sa prehlbuje! Doplňte si šatník so zľavou až -75%” Pozrite si naše zľavnené modely na predajniach, alebo na: (viac)
Ponuka platí do vypredania zásob a vzťahuje sa na jesennú a zimnú kolekciu. Viac informácií v našej predajni na 2. poschodí. (viac)
Trubadúr je jednou z veľkých opier obdobia romantizmu, príbeh vášne a krvi, lásky a pomsty, katastrofy a vraždy. Slávny Anvil Chorus je jedným z vrcholov Verdiho mimoriadne kvalitnej hudby, ktorá... (viac)
15 % na výrobky zn. Pampers Uplatnite si 50 bodov v termíne od 01. 01. do 31. 01. 2017 a získajte kupón so zľavou -15% na výrobky... (viac)
Ste držiteľom PUPA karty?! V tom prípade využite od 16.1. - 5.2. možnosť nákupu so zľavou 20%. Zľava sa vzťahuje na nezlacnený... (viac)